środa, 14 sierpnia 2013

Antoś ma TRZY LATKA!!!

STO LAT! STO LAT! NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!

:D :D :D


   Mój wspaniały chłopczyk kończy dziś trzy latka. Jestem straszliwie przejęta i wzruszona. Że tyle za nami. Że tyle PRZED nami. Że on jest już TAKI DUŻY! ;) Że tyle rozumie, tyle mówi, jest taki silny, sprawny, mądry, a mimo to ciągle jest takim małym szkrabem, który najlepiej czuje się w ramionach mamy, gdy świat zdaje się zły i nieprzystępny.

   Mój Antoś.

Kochany syneczku mój. Kiedyś być może to będziesz czytał, w sumie też po to prowadzę tego bloga. I dlatego chcę Ci napisać, jak jestem dumna z Ciebie, z tego, kim jesteś i jaki jesteś. Patrzę na Ciebie dziś i widzę, jak powoli wymykasz się już ze świata, gdzie byliśmy w sumie tylko we dwoje, jak otwiera się przed Tobą wielki świat zabaw z rówieśnikami, wkrótce nowych wrażeń w przedszkolu... Mam nadzieję, że wyjdziesz nowym wyzwaniom naprzeciw z taką samą pewnością siebie jak zwykle, że jasne spojrzenie Twoich dziecięcych oczu nigdy nie straci blasku, i że będziesz wiedział, że w razie burz i problemów znajdziesz ukojenie i spokój w domu, gdzie wszyscy tak bardzo Cię kochamy. Bo nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham. <3 <3 <3

-------

I dzisiejszy prezent (orgia zachłanności dopiero w sobotę na imprezie urodzinowej :P)


5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Antosiu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takiego prezentu Antoś na pewno będzie się cieszył!
  Dzieci szybko rosnął.. wzrusyzło nas to, że pisze Pani tego bloga ku pamięci, na pewno kiedyś Antek jak to przeczyta, będzie również wzruszony!

  Zapraszam do bliższego nas poznania – https://www.facebook.com/pages/Hotel-St-Bruno/197153900336090
  Mamy pakiety idealne dla rodzin, np. „Wakacyjna przygoda!”, o którym piszemy na naszym blogu! : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Rower jest super, mały na pewno będzie się z niego cieszył. Mój już rower posiada i dzielnie na nim pomyka. W październiku ma urodziny i dostanie książeczki edukacyjne miniLUK na długie jesienne wieczory. Chociaż mam nadzieję że jak się prędzej będzie ściemniać to i wieczory mu się skrócą i będzie szedł grzecznie spać :)

  OdpowiedzUsuń