wtorek, 26 czerwca 2012

11 pytań - zabawa

Dawno nie brałam udziału w takim czymś, ale niech będzie. :P Wytypowała mnie Paulina, więc zgłaszam się wywołana do tablicy. :)

1. Góry czy morze ?
- Zdecydowanie góry. Nad morzem jakoś nudno: opalać się, jeść... Góry kojarzą mi się z aktywnością, wędrówką... No i te widoki! Koniecznie tej zimy, przy okazji wizyty w PL muszę zabrać dzieciaki w górki koło Wałbrzycha. :)
2. Komedia czy dramat ?
- Brak preferencji. Ostatnio raczej komedia, ale musi być mądra, bo mnie nie śmieszy humor a la "American Pie", że ktoś pierdnie albo zje kupę czy coś takiego. Ale np. Sherlock Holmes nowy - super!
3. Czarne czy czerwone ?
- Czerwone! Czarny jest dobry na pogrzeb...
4. Szklanka w połowie pusta czy w połowie pełna ?
- W połowie pełna.
5. Wino czy piwo ?
- Wino, najlepiej czerwone, wytrawne. Może być grzane. Piwo mi nie smakuje, no trudno. ;)
6. Włosy długie czy krótkie ?
- Uwielbiam długie, wydają mi się szalenie kobiece. Aczkolwiek swoje chcę teraz zdecydowanie podciąć, tak z 15cm, bo trochę jednak nudne już są. :P
7. Masło czy margaryna ?
- Tylko i wyłącznie masło. Nie wiem, do czego służy margaryna, bo dla mnie na pewno nie do jedzenia.
8. Kawa czarna czy biała ?
- Kawa dla mnie nie istnieje. Herbata, jeśli już, i raczej ziołowa albo owocowa, nie czarna. Opcjonalnie zielona. A ostatnio króluje rumianek i malinowa. :)
9. Róża czy tulipan ?
- Będę nudno-stereotypowa: róża. :) Nie lubię tulipanów, wydają mi się toporne. Za to bardzo lubię żonkile, jeśli już mowa o kwiatach wiosennych.
10. Kanapa czy spacer ?
- Spacer!
11. Blondyn czy brunet ?
-Ognisty brunet! :D

Do zabawy wyznaczam: Marysię z Pyrlandzkiej Rodziny, Mamę Kini, luliluli oraz Agrafkę. :)

4 komentarze:

 1. Kochana ja juz wzielam w tym udzial i odpowiedzialam na inne pytania.. odpowiedzi w poprzednim poscie;p ale jesli chcesz odpowiem rowniez na Twoje pytania;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, jaki zaszczyt! Dzięki za wytypowanie :) Choć obawiam się, że odpowiedź na większość pytań będzie brzmiała "zależy" :-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ponieważ i tak moja odnoga konkursu wygaśnie (nie mam komu przekazać pałeczki - czytam może z 5 blogów, z czego dwa już biorą w tym udział, jeden jest zahasłowany, a jeden jakiś czas temu wymarł :) ), pozwolę sobie wpisać odpowiedzi poniżej:
  1) GÓRY, choć niestety dawno w nich nie byłam... Za morzem zdarza mi się zatęsknić raz na parę lat, więc dla przyzwoitości się tak czasem zjawiam ;-) Ale jako wieloletnia eks-harcerka czuję miętę do gór!

  2) ostatnio KOMEDIA - nie mam jakoś ochoty na oglądanie dołujących filmów, choć parę takowych czeka u mnie w kolejce. Niestety, jak mówisz, na dobrą komedię bardzo trudno trafić... Ostatnia perełka: "Nietykalni"! A poza tym to lubuję się w powtórnym oglądaniu komedii, które już kiedyś widziałam.

  3) Lubię zarówno CZARNY, jak i CZERWONY. A najlepiej dwa naraz :)

  4) Szklanka oczywiście w połowie PEŁNA!

  5) Z dwojga "złego" wybieram wino. Alkohol nigdy mi nie podchodził. Piwo - fee. Wino ujdzie, w szczególności sangria z kawałkami owoców i lodem, przypominająca mi o Hiszpanii... :)

  6) W moim przypadku (siano, a nie włosy...) bardziej sprawdzają się krótkie. Poza tym krótkie wyglądają bardziej... zawadiacko? A to właśnie lubię.

  7) A co to jest margaryna...? (aha, to jest to, co reklamuje Super Niania)

  8) Kawa BIAŁA. Z przyzwyczajenia piję jedną w pracy, choć nie dodaje mi wcale energii. Podobnie jak z winem, chyba jestem jeszcze na zbyt niskim levelu, żeby docenić walor espresso... ;)

  9) Każdy kwiat, byle był pachnący (ładnie!).

  10) Fajnie by było, jakbym w 100% przypadków mogła powiedzieć "spacer", ale przy moim późnym chodzeniu spać i wstawaniu o 6:00, po pracy marzę raczej o KANAPIE... [choć czasem udaje mi się zmusić!]

  11) Statystycznie rzecz biorąc, chyba zawsze podobali mi się panowie w ciemnych włosach (no może poza Leo DiCaprio :D:D:D ), więc BRUNET!

  Dzięki Aniu za zaproszenie do zabawy!
  Marysia

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha, dzięki za zaproszenie:))
  Jesteś pierwszą osobą, o której słyszę, że nie pija kawy!;)

  OdpowiedzUsuń